Πόστερ-αφίσα-πίνακας σε διάφορα μεγέθη.
Γυναίκα που κάνει γιόγκα.
Ένα χαλαρωτικό πόστερ που μας θυμίζει να ρίχνουμε τους έντονους ρυθμούς. Ταιριάζει υπέροχα στο γραφείο και το υπνοδωμάτιο. Διαλέξτε τη διάσταση που ταιριάζει στο κάδρο που έχετε ή επιλέξτε μέσα από 5 διαφορετικά είδη κορνιζών για να ολοκληρώσετε το έργο σας. Ρωτήστε μας για εκτύπωση σε καμβά σε όποια διάσταση επιθυμείτε!
Η εκτύπωση γίνεται σε ειδικό χαρτί πόστερ 210 γρ. Τα έργα συσκευάζονται με ιδιαίτερη προσοχή και φροντίδα και αποστέλλονται, αναλόγως το μέγεθος, μέσα σε ειδικούς άκαμπτους φακέλους ή ρολά σχεδίου.
Τα χρώματα από οθόνη σε οθόνη διαφέρουν. Ενδέχεται να υπάρχει μια μικρή απόκλιση χρωμάτων στο εκτυπωμένο προϊόν.
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.