Πόστερ-αφίσα-πίνακας σε διάφορα μεγέθη.
Στιγμή χαλάρωσης στο μπάνιο.
Ένα πόστερ με χαλαρωτική σύνθεση που μπορεί να διακοσμήσει τέλεια το υπνοδωμάτιο, το γραφείο, ακόμα και το μπάνιο! Διαλέξτε τη διάσταση που ταιριάζει στο κάδρο που έχετε ή επιλέξτε μέσα από 5 διαφορετικά είδη κορνιζών για να ολοκληρώσετε το έργο σας. Ρωτήστε μας για εκτύπωση σε καμβά σε όποια διάσταση επιθυμείτε!
Η εκτύπωση γίνεται σε ειδικό χαρτί πόστερ 210 γρ. Τα έργα συσκευάζονται με ιδιαίτερη προσοχή και φροντίδα και αποστέλλονται, αναλόγως το μέγεθος, μέσα σε ειδικούς άκαμπτους φακέλους ή ρολά σχεδίου.
Τα χρώματα από οθόνη σε οθόνη διαφέρουν. Ενδέχεται να υπάρχει μια μικρή απόκλιση χρωμάτων στο εκτυπωμένο προϊόν.
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.