Πόστερ-αφίσα-πίνακας σε διάφορα μεγέθη.
Μαραμένο φύλλο.
Ένα πολύ αρτίστικ πόστερ με απόδοση φύλλου σε μπεζ φόντο. Ταιριάζει σε όλους τους χώρους του σπιτιού. Είναι ιδανική επιλογή για το καθιστικό και το υπνοδωμάτιο.
Διαλέξτε τη διάσταση που ταιριάζει στο κάδρο που έχετε ή επιλέξτε μέσα από 5 διαφορετικά είδη κορνιζών για να ολοκληρώσετε το έργο σας. Ρωτήστε μας για εκτύπωση σε καμβά σε όποια διάσταση επιθυμείτε!
Η εκτύπωση γίνεται σε ειδικό χαρτί πόστερ 210 γρ. Τα έργα συσκευάζονται με ιδιαίτερη προσοχή και φροντίδα και αποστέλλονται, αναλόγως το μέγεθος, μέσα σε ειδικούς άκαμπτους φακέλους ή ρολά σχεδίου.
Τα χρώματα από οθόνη σε οθόνη διαφέρουν. Ενδέχεται να υπάρχει μια μικρή απόκλιση χρωμάτων στο εκτυπωμένο προϊόν.
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.